Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький

У храмі звершено акафіст до Пресвятої Богородиці
25 листопада 2015 року у храмі святих апостолів петра і Павла було звершено акафіст до Пресвятої Богородиці на честь Її чудотворної ікони "Цілителька".

Очолив молитву настоятель храму свящник Іван Шубин.

 

Ікона Божої Матері "Цілителька" є однією з найдавніших (VI ст). Інша ікона з такою ж назвою прославилася чудесами в XVIII столітті. В книзі святителя Димитрія Ростовського "Руно орошенное" є така розповідь про дивне знамення Богоматері.

Клірик Наварнінської Церкви Вікентій Бульвіненський мав благочестиву звичку під час входу та виходу з церкви преклоняти коліна перед образом Божої Матері і вимовляти коротку молитву: "Радуйся, благодатная! Господь с Тобою! Блаженно чрево, носившее Христа, и сосцы, питавшие Господа Бога и Спаса нашего!"

Одного разу цей благочестивий клірик захворів небезпечною хворобою: у нього почав гнити язик, через що біль був настільки сильний, що він втрачав розум. Прийшовши до тями, хворий подумки прочитав свою звичайну молитву до Богородиці та тієї ж миті побачив прекрасного хлопця. Це був Ангел-Хранитель. Із співчуттям поглядаючи на хворого, Ангел звернувся до Пресвятої Богородиці, підносячи Їй молитву про зцілення. Раптом з'явилася Сама Мати Божа і послала знамення Своєї невимовної милості: хворий відчув себе абсолютно здоровим, пішов в церкву і став на кліросі разом із співаючими.Создан 26 ноя 2015 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату