Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Відбувся форум керівників єпархіальних відділів у справах молоді
9 грудня 2015 року, з благословення єпископа Кіровоградського і Голованівського, настоятель храму свящ. Іван Шубин взяв участь у форумі керівників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ КП.

Захід відбувся в приміщенні конференційної зали Київської Православної Богословської Академії.

Відкриття форуму почалося зі спільної молитви. Після молитви і реєстрації учасників до присутніх з вступним словом звернувся  голова Синодального управління у справах молоді, намісник Свято-Феодосіївського ставропегійного чоловічого монастиря архімандрит Макарій (Папіш).

Відкриття форуму почалося зі спільної молитви. Після молитви і реєстрації учасників до присутніх з вступним словом звернувся архімандрит Макарій (Папіш) окресливши мету та завдання даного форуму.

Метою проведення форуму було підведення підсумків діяльності Синодального Управління у справах молоді за 2015 рік, планування роботи на наступний 2016 рік та обговорення актуальних питань, які виникають під час роботи з молоддю в єпархіях нашої Церкви.

Учасники форуму торкнулися нагальних проблем, які несуть шкідливий вплив на сучасну молодь. Серед них проблеми, які виникають у світі нових технологій, комп’ютеризації, інтернету, віртуального світу, що негативно відбивається на духовному житті молоді. Крім того, не оминули питання іновірувань, сект, та інших культів та нетрадиційних релігійних практик, які на фоні катехітизаторської та місіонерської байдужості викрадають молодь із православ’я. Після дискусій було запропоновано теми для обговорення на Всеукраїнському з’їзді православної молоді: «Вплив іновірувань на православну молодь», «Молодь у вирі світових релігій», «Духовні небезпеки віртуального світу», «Шкідливий вплив комп’ютера на розвиток дітей», «Вплив сучасного світу на духовно моральний розвиток молоді», «Православна байдужість. Хрещення не означає воцерковленість», «Духовні основи православної сім’ї».

Плодом даного форуму став попередній план заходів на наступний рік, а саме:


- 20 – 21 лютого 2016 р. проведення Всеукраїнського з’їзду православної молоді м. Київ.


- Проведення літніх таборів :


З 14 – 29 червня 2016 р. всеукраїнський дитячий православний табір 1-зміна м. Київ.


З 1 – 15 липня 2016 р. всеукраїнський дитячий православний табір 2-зміна м. Київ.


З 18 – 25 липня всеукраїнський молодіжний православний табір хутір Вірля, Тернопільська область


Перша половина серпня табір для молодих сімей на Азовському морі.


- 28 липня участь молоді у загально-церковному святкуванні Дня хрещення Русі у день пам’яті св. князя Володимира м. Київ.

 
Під час проведення форуму усі присутні обмінювалися власним досвідом проведення таборів, організації недільних шкіл та роботи із молоддю в єпархіях нашої Церкви.

На останок голова Управління подякував усім присутнім за активну участь у форумі і за клопітку роботу із молоддю.

Після обідньої перерви усі присутні вирушили на Труханівський острів у місті Києві де знаходиться «Труханівська січ», для того щоб поближче ознайомитися з місцем проведення дитячих та молодіжних таборів. Незважаючи на погодні умови усі долучилися до козацького побуту, занурились в історію українського козацтва, яка неповторно звучала із уст сучасних козаків.

«Пан на пана не працює» один із законів січі, який стосувався і кожного з присутніх. Приготувавши козацькі страви та зігрівшись біля вогнища учасники залишились на січі для ночівлі, тим самим доторкнулись до тієї атмосфери, в якій виховується дух самостійності і лідерства, дух патріотизму і любові, дух свободи і незалежності – дух, який так необхідний для справжнього росту наших дітей і молоді.

Завершилась зустріч спільною молитвою.Обновлен 30 дек 2015. Создан 12 дек 2015 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату