Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький

Перше храмове свято у смт Вільшанці
6 травня 2016 року, в день пам’яті вмч. Юрія Переможця, настоятель храму свящ. Іван Шубин, на запрошення прот. Романа Яцірука, відвідав новостворену Свято-Юріївську парафію смт Вільшанки, де взяв участь у святковому богослужінні.
Цей день став знаковим для селища тому, що до Вільшанки з пастирським візитом прибув єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, який звершив там першу літургію архієрейським чином.
З преосвященнійшим владикою співслужили обласний благочинний прот. Юрій Онисько, секретар єпархіального Управління свящ. Іван Шубин, благочинний Добровеличківського району прот. Юрій Гринчук, прот. Іван Киритів, настоятель парафії прот. Роман Яцірук та диякон Олександр Кожухар.
Під час Божественної літургії, на Малому вході, за щире і сумлінне служіння на благо і славу Церкви Христової, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Марк нагородив благочинного Добровеличківського району прот. Юрія Гринчука правом носіння палиці.
В кінці богослужіння архієрей виголосив проповідь та привітав усіх зі святом.
По завершенні літургії владика звершив чин освячення хреста, який знаходиться на території тимчасового храму, у якому на даний час моляться віруючі УПЦ КП Вільшанки.
Після Чину освячення, єпископ окропив всіх освяченою водою.
Також владика Марк відзначив єпархіальними грамотами військових, які захищали нашу Батьківщину від російського агресора: Володимира Мовчана, Костянтина Мельника, Євгена Шкрібляка, Ігоря Задонного, Василя Дектярюка, Михайла Швангірадзе.Создан 09 мая 2016 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату