Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький

У Кропивницькому відзначили річницю від дня загибелі спецпризначенця Олега Кулигіна
14 вересня 2016 року настоятель храму свящ. Іван Шубин взяв участь у заходах з нагоди відзначення другої річниці від дня загибелі начальника інженерної служби 3-го окремого полку спеціального призначення, капітана Олега Борисовича Кулигіна, який загинув 14 вересня 2014 року під час обстрілу російськими бойовиками аеропорту Донецька.

В цей день на Алею Слави Рівнянського кладовища м. Кропивницький зібрались спецпризначенці та небайдужі жителі міста для того, щоб вшанувати загиблого Героя.

Розпочався захід з молитви за загиблим, яку очолив настоятель храму свящ. Іван Шубин у співслужінні з прот. Рафаїлом Сьораком.

Після молитви свящ. Іван звернувся до присутніх: "Вшанування воїнв, які віддали своє життя за українську державу - це священний обовязок кожного.

Ціною свого життя Олег і всі загиблі воїни не дали загарбнику захопити нашу Батьківщину, тому ми повинні пам’ятати їхній подвиг і молитись за них.

Не менше ми повинні шанувати і живих учасників бойових дій, оскільки вони є прикладом живої жертовної любові до ближніх.

Ми низько вклоняємося Вам, воїни, і дякуємо за все, що Ви для нас робите. Слава і вічна пам’ять Герою, який поклав своє життя за незалежність України! Слава і шана живим, тим хто її зараз захищає! Слава Україні!"

Після молитви усі присутні хвилиною мовчання вшаували полеглого Героя та поклали квіти до могили загиблого.Обновлен 29 авг 2017. Создан 14 сен 2016 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату