Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький

Настоятель храму взяв участь у дитячому православному таборі "Джерело"
З 9 по 25 серпня 2017 року, з благословення єпископа Кропивницького і Голованівського Марка настоятель храму свящ. Іван Шубин взяв участь у дитячому православному таборі «Джерело», який відбувся на теренах Полтавщини у селищі Клюсівка Новосанжарського району.

Православний табір традиційно розпочався із спільної молитви, яку звершив священик  Іван. По завершенні молебню  священик звернувся до дітей зі словами настанови, побажав хорошого відпочинку, і закликав на всіх Боже благословення.

Впродовж трьох тижнів дітей навчали основ християнської віри, прививали любов до Бога та своєї Батьківщини.

Кожний день розпочинався з молитви, підняття державного прапору та співання гімну України. Також у таборі проводили для дітей цікаві та пізнавальні духовні бесіди, співали з ними патріотичні пісні.

Окрім духовної частини на дітей чекали різні розважальні ігри, майстер-класи, конкурси під час яких учасники демонстрували свої здібності й таланти.

 

Більше фото - ТУТ.Обновлен 01 сен 2017. Создан 29 авг 2017 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату