Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Богослужіння у неділю м'ясопусну, про Страшний суд
11 лютого 2017 року у м'ясопусну неділю, про Страшний суд, у Петропавлівському храмі було звершено Божественну Літургію. Напередодні, у суботу, було звершено вечірню.

Очолив богослужіння настоятель храму свящ. Іван Шубин у співслужінні зі свящ. Григорієм Полтавським.

В кінці Літургії отець-настоятель виголосив проповідь на тему Євангельського читання, про страшний суд, в якій наголосив на важливості добрих вчинків у справі спасіння:

 

"Тому коли ми станемо перед Богом, нас не будуть питати про добрі думки, наміри чи бажання, а лише про те, що доброго ми зробили для освячення своєї душі, для добра сім’ї, родини, ближніх, держави в дусі любові і милосердя.

В одному із своїх повчань Христос сказав: „Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, вони дадуть відповідь у день судний: бо за словами своїми будеш виправданий і за словами своїми будеш осуджений.” (Мт. 12, 37). А у пророка Єзекіїля читаємо: „За дорогами твоїми і за ділами твоїми будуть судити тебе, — говорить Господь Бог.” (Єзк. 24, 14). Якщо таке велике значення і відповідальність Христос надає словам людини, то скільки більше значення мають для освячення і спасіння душі наші вчинки.

Тому чим частіше ми будемо згадувати про Бога у житті, тим правильнішою буде наша дорога до вічності, і чим більше діл любові і милосердя зробимо на дорозі до Бога, тим більшою буде радість нашої душі у вічності. Тож стараймося зробити якнайбільше діл милосердя, щоб у небі нашій душі не було меж для щастя і радості" - сказав священик.Создан 12 фев 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату