Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Богослужіння у Хрестопоклонну неділю Великого посту
11 березня 2018 року, у Хрестопоклонну неділю Великого посту, в храмі святих апостолів Петра і Павла було звершено божественну літургію свт. Василія Великого.

Очолив богослужіння настоятель храму свящ. Іван Шубин у співслужінні зі свящ. Григорієм Полтавським.

Після відпусту відбулось уставне поклоніння Животворчому Хресту Господньому.

По завершенні літургії отець-настоятель виголосив проповідь, в якій наголосив на значенні страждань Христових, і на тому, що ми повинні мужньо нести свій життєвий хрест.

"На хресті Спаситель світу звершив великий подвиг – спасіння людей. Своїми хресними стражданнями Він дарував хресту особливу спасенну силу. Чесною кров’ю, пролитою на хресті за гріхи усього світу, Господь Ісус Христос окропив, благословив та освятив його.

Спаситель хрестом вказав нам шлях до Царства Небесного та заповідав нам взяти хрест свій та іти за Ним шляхом самовідданої любові до Бога та ближніх.

Із хреста, виставленого у наших храмах, Ісус Христос кличе кожного з нас не боятися іти через земне життя слідами його терпінь і упокорень. Бо на цій дорозі Він іде попереду нас, зміцнюючи нас духом солідарності і взаємної любові. Він говорить: “Я — Світло для світу; хто піде вслід за Мною, той не ходитиме в темряві, а матиме світло життя” (Ін. 8, 12).  Тому будьмо уважні до голосу Господнього і будьмо завжди готові йти через життя слідами Христа Спасителя, вузькою, але твердою і надійною стежкою, прокладеною Ним до вічного життя".Создан 14 мар 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату