Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький

У міськраді Кропивницького провели нараду щодо відзначення Великодня
22 березня 2018 року, у Кропивницькому відбулась зустріч секретаря міськради Андрія Табалова з представниками релігійних громад міста. Мета зібрання - обговорити відзначення одного з найбільших християнських свят Великодня.

На засідання, присвяченому організації підготовки до зустрічі свята Воскресіння Господнього у Кропивницькому, були запрошені представники різних релігійних організацій та керівники виконавчих органів і комунальних служб.

Секретар міської ради повідомив, що наразі готується доручення головному управлінню житлово-комунального господарства, всім комунальним службам щодо забезпечення благоустрою міських цвинтарів, територій, прилеглих до храмів та доріг до них.

Андрій Табалов доручив також керівництву КП «Міськсвітло» забезпечити безперебійне освітлення територій культових установ під час святкової служби. А управлінню розвитку транспорту та зв’язку отримало завдання організувати і забезпечити подовжений графік роботи громадського транспорту, щоб усі віряни мали змогу дістатись на Великодню службу. Графіки руху транспорту будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради після проведення наради з керівниками підприємств-перевізників.

Представники патрульної поліції отримали доручення від секретаря міської ради забезпечити безпеку дорожнього руху біля культових споруд та у разі необхідності перекрити його.

За інформацією начальника управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Сергія Горбовського, напередодні Великодня в обласному центрі планується проведення Великоднього ярмарку, фестивалю “Писанкове диво”, а також багато яскравих святкових акцій за участі майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

 

За матеріалами: kr-rada.gov.uaСоздан 23 мар 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату