Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


«Перша хвилина миру» у День пам’яті та примирення у Кропивницькому
8 травня 2018 року в Україні відзначають День пам’яті та примирення. З нагоди цієї пам’ятної дати на Театральній площі м. Кропивницького відбулась всеукраїнська акція «Перша хвилина миру».

У заході взяли участь кількасот жителів міста, серед яких представники влади, громадські активісти, духовенство Київського Патріархату та військові.

Впродовж вечора звучали українські пісні та мелодії, які виконували артисти Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Марка Кропивницького, ансамбль бандуристок «Мальвочки», військовий оркестр військової частини А-0630, камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії,

Наприкінці заходу єпископ Кропивницький та Голованівський Марк прочитав молитву за Україну та звернувся до кропивничан з повчальним словом.

Мир – велика цінність. Так часто зневажається цей мир, коли навколо спокій і такий жаданий, коли війна... Про ціну війни і цінність миру знають ветерани. Вони просять берегти його, і ми бережемо, але якою ціною… Чотири роки – тисячі загиблих на Сході України. Це ціна миру на Кіровоградщині та інших областях, яких не опалила війна. Так важко, що молоді люди платять таку страшну ціну за такий бажаний нами мир. Тому день 8 травня нехай буде для нас засторогою – бережіть мир. Виявляйте вдячність тим, хто цей мир дарує нам ціною свого життя і здоров’я. Згадуймо з пошаною тих, хто в часи Другої світової пройшов через пекло жорстокості та злоби і знищив фашизм та нацизм. Сьогодні лишився рашизм. Вірю, що буде у нас і перемога над цим злом», – сказав єпископ Марк.

 

За матеріалами: cerkva-kr.infoСоздан 10 мая 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату