Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Настоятель парафії взяв участь у відзначенні Дня Героїв
27 травня 2018 року з нагоди Дня Герої, яке в Україні відзначають 23 травня, за участі керівника ВО "Свободи" Олега Тягнибока, у Кропивницькому відувся "Марш Слави Героїв".

«Марш Слави Героїв» вперше відбувся у Кропивницькому

На запрошення керівника міської організації  ВО "Свобода" Сергія Капітонова у заході взяв участь настоятель парафії прот. Іван Шубин.

До заходу також долучився заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, Керівник "Свободи" Кропивниччини Андрій Міщенко, керівник міської організації ВО "Свобода" Сергій Капітонов, командир батальйону "Карпатська Січ" Олег Куцин, очільниця Криворізької міської "Свободи" Тетяна Соловйова, учасники АТО та громадські активісти.

Учасники маршу зібралися біля пам'ятника Анголу-охоронцю, звідки пройшли до площі Героїв Майдану, де відбулося покладання квітів до постаменту Героям Небесної сотні. Після вшанування пам'яті загиблих на Майдані героїв учасники провели урочистий мітинг.

На завершення до присутніх звернувся прот. Іван, який привітав присутніх зі святом.

"Дорогі браття і сестри. Найперше щиро вітаю всіх вас з сьогоднішнім великим святом, святом П’ятидесятниці, Зішестям Святого Духа на апостолів. Сьогоднішній день є особливий для нас, як християн - це день заснування Церкви Христової, день народження Церкви.

Тому у сьогоднішній день, просімо Святого Духа, щоб зіслав на нас Свій вогонь любові, який повсякчасно буде наставляти нас до добрих справ, і буде освітлювати нам дорогу до щасливої вічності.

Також сьогоднішнє наше зібрання присвячене Дню герої, яке ми відзначаємо 23 травня.

День Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України.

Герої — це ті, хто творять історію попри страх, труднощі, зневіру. Це та когорта людей, які піднімають за собою маси. Сьогодні, як ніколи, маємо віддати шану нашим героям.

На сьогоднішній день ми маємо новітніх героїв – це герої Небесної сотні та бійці АТО, ті, які власним життям захищали українську державність. Саме тому ми зобов’язані їх вшанувати у цей день, адже завдяки їхньому подвигу Україна зберігає свою Незалежність".

Також священик прочитав молитву за Україну.Создан 29 мая 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату