Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому попрощалися з старшим сержантом Миколою Метлинським
4 червня 2018 року настоятель храму прот. Іван Шубин взяв участь у загальній панахиді за старшим сержантом 17-го мотопіхотного батальйону Миколою Метлинським, який загинув під час обстрілу в зоні ООС прикривши собою дочку-санінструктора.

Відбулось прощання на Алеї Слави Рівнянського кладовища у м. Кропивницькому.

Попрощатися з героєм російсько-української війни прийшли близько трьох сотень містян: родичі та друзі загиблого, представники обласної та міської влади, військові, волонтери та просто небайдужі кропивничани.

Заупокійну літію спочилим очолив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк у  співслужінні зі прот. Іваном Шубином.

Після молитви архієрей виголосив жалобну промову.

“Загибель Миколи – це горе не тільки рідних, але і всього українського народу. Батьки дають нам життя, а тут бачимо випадок, коли батько вдруге подарував його своїй донці. Тому ми маємо завжди пам’ятати про ту жертовну батьківську любов. Військовий дав усім нам урок ціною власного життя. Нехай його приклад увійде в історію українського народу, як приклад справжньої жертовності. Пам’ятаємо, шануймо, наслідуймо”, – підсумував єпископ Марк.

Світла пам’ять захиснику і Герою!

 

Довідка:

Микола Метлинський народився 17 квітня 1970 року в смт Олександрівка Кіровоградської області. Закінчив Олександрівську ЗОШ, Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Навчався у Херсонській школі міліції, працював в органах внутрішніх справ та на підприємстві “Мясокомбінат “Ятрань”. У мирному житті захоплювався технікою, а особливо мотоциклами, належав до байкерського руху.

У серпні 2014 року Микола Метлинський був признаний на військову службу до лав ЗСУ. Служив на посаді артилерійського розвідника 55 артилерійської бригади.

Із 2016 року проходив службу у 17 окремому мотопіхотному батальйоні 57 окремої мотопіхотної бригади, на посаді командира відділення.

25 травня 2018 року, під час раптового обстрілу у Донецькій області, Микола Метлинський зазнав вкрай важких осколкових поранень. Але він встиг прикрити своїм тілом від вибуху міни доньку Ярославу, яка служила з ним в одному підрозділі санінструктором. Військовим гелікоптером Миколу Метлинського доправили до лікарні Мечникова в Дніпрі. Там він переніс кілька операцій, але рани виявилися не сумісними з життям.

1 червня 2018 року, у Міжнародний день захисту дітей, серце справжнього батька, товариша і бойового побратима перестало битися.

 

Фото: persha.kr.uaСоздан 05 июн 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату