Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Французаном
14 червня 2018 року у Кропивницькому попрощались з молодшим сержантом 37-го окремого мотопіхотного батальйону «Запоріжжя» Ігорем Французаном, який загинув на Донбасі.

Віддати останню шану полеглому Герою прийшли близько двох сотень кропивничан, керівництва області та міста, волонтери, військові побратими.

Чин похорону звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. З владикою співслужили секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин та прот. Рафаїл Сьорак.

Після похорону архієрей виголосив жалобну промову:

“Важко підібрати слова втіхи для матері, тому що це не правильно, коли батьки хоронять своїх дітей. Так не має бути. Ігор гідно завершив своє життя і приніс нам урок. Великий урок для того, аби кожен порозмірковував над своїм життям. Змінимо свою байдужість на жертовність чи продовжимо жити так, як наче нічого не сталося? Нехай приклад Ігоря спонукатиме нас до добрих справ. Подякуймо йому за подвиг. І в пам’ять про нього всі ми маємо жити так, щоб нам не було соромно ні перед своїми дітьми, ні перед загиблими воїнами, які відійшли у вічність” - сказав архієрей.


Довідка:

Ігор Леонтійович Французан народився 27 серпня 1976 року в селі Пенькіно Новомиргородського району Кіровоградської області. Закінчив Пастирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, пройшов військову строкову службу.

У серпні 2015 року Ігор Французан був призваний по мобілізації до Кіровоградського Об’єднаного міського військового комісаріату.

Із квітня 2017 року підписав контракт із Збройними Силами України з подальшим направленням у зону проведення антитерористичної операції, був молодшим сержантом- командиром відділення зенітного артилерійського взводу військової частини А3137.

Загинув Ігор Французан 6 червня 2018 року в Донецькій області під час бойових дій. Він отримав не сумісні з життям рани.

 

Фото: persha.kr.uaСоздан 16 июн 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату