Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Настоятель парафії взяв участь у архієрейському богослужінні
02 серпня 2018 року, в день пам’яті пророка Іллі, настоятель парафії прот. Іван Шубин, на запрошення настоятеля храму Рівноапостольного князя Володимира прот. Іллі Совича, взяв участь у архієрейському богослужвнні у смт Новоархангельську.

В цей день до храму прибув єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, який і очолив Божественну літургію. З владикою співслужили: настоятель храму прот. Ілля Сович, секретар єпархіального Управління прот. Іван Шубин, благочинний Петрівського району свящ. Володимир Ткаченко та диякон Олександр Кожухар.

В кінці богослужіння владика Марк виголосив проповідь та привітав настоятеля з іменинами та днем народження, які прот. Ілля відзначає цього дня.

Також архієрей висловив подяку за спільну молитву вірянам та співцям парафії, і особливі теплі слова присвятив дитячому хору, який цього дня порадував парафіян своїм ангельським співом.Создан 03 авг 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату