Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Богослужіння у 11-ту неділю після П'ятидесятниці
12 серпня 2018 року, у 11-ту після П'ятидесятниці, у храмі святих апостолів Петра і Павла було відслужено 3 і 6 час та Божественну літургію. Напередодні, у суботу, відбулась вечірня.

Звершив богослужіння настоятель храму прот. Іван Шубин.

В кінці літургії священик виголосив проповідь на тему євангельського читання, про жорстокого боржника (Мф. 18, 23-35).

"У Євангелії сьогоднішньої неділі ми чуємо просту історію людських стосунків. Але якщо ми усвідомимо, що це історія нашої з вами поведінки, нашої поведінки відносно Творця, то ми закарбуємо слова притчі у своїх серцях.

Євангеліє нагадує нам, щоб ми, будучи людьми грішними, не забували про те, що наші борги перед Богом – це величезна, нічим не викупна сума наших гріхів, нашого непослуху та нашої ліні.

Наше відношення що до Бога повинне бути найперше відкритим, правдивим, щирим і будуватися на довіреності і любові.

Тому загляньмо в наше серце та відновімо правдиві й люблячі відносини з Богом і з нашими ближніми, щоб будувати Царство про яке говорить Господь; і вчімося прощати ближньому сто динаріїв, коли нам Бог прощає десять тисяч талантів. Вчімося цінувати безмежне Боже милосердя до нас кожну хвилину нашого життя".

 

 Создан 13 авг 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату