Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Богослужіння у 14-ту неділю після П'ятидесятниці




2 вересня 2018 року, у 14-неділю після П'ятидесятниці, в Петропавлівському храмі було відслужено 3 і 6 час та Божественну. Напередодні, у суботу, у храмі відбулось вечірня.

Звершив богослужіння настоятель храму прот. Іван Шубин.

В кінці літургії настоятель виголосив проповідь на тему євангельського читання, про запрошених на весілля, в якій Христос на прикладі Господаря і запрошених показує Боже милосердя та справедливість до людини.

"Бог любить і турбується про кожного, всім дає ласки і можливості бути щасливими, для всіх є відкрита дорога до Нього. Кожен, хто хоче, може прийти до Нього і отримати дари, щоб збудувати щасливе життя.

З другої сторони притча показує, що Божі дари, життя і щастя з Богом не приходять самі, їх не дають просто так. Господь запрошує всіх до себе, щоб вчинити щасливими, але людина зі своєї сторони повинна виконати певні мінімальні умови, щоб жити з Богом – сумлінно виконати християнські обов’язки.

Бог кличе всіх до життя вічного, дає можливості для спасіння. Вибір залежить від людини, від її віри. Віра має приносити людині ласку, зміцнювати дух, проявлятися у вчинках любові і милосердя, знаходити застосування у житті, як видимий знак виконання заповідей. Деякі християни виправдовують себе і кажуть: я вірую в Бога в серці, я в душі помолюся і перепрошу Бога, тому не мушу ходити до церкви, до сповіді, а апостол Яків відповідає: „Віра без діл є мертва. Ти віруєш, що Бог один? - Добре робиш. І біси вірують, та тремтять”. (Як. 2, 19).

Тому частіше запитуймо самі себе: чи є в нас жива віра в Христа, чи ми бажаємо бути з Христом завжди? Благаймо Господа, щоб Євангельські притчі частіше торкались струн нашої душі і нашого серця. Щоб вони змушували нас глибоко задуматись над правдивим змістом нашого життя, особливо у сьогоднішні дні, коли так багато між людьми духовної байдужості, ліні до справ Божих. Поспішаймо на Божу гостину, яку Він робить для нас у Літургії, щоб бути не тільки покликаними, але також і вибраними до неба! Амінь".

Також в цей день, після літургії, священик відслужив молебень за дітей перед початком навчання. Після молебню отець-настоятель окропив дітей свяченою водою та привітав з початком навчального року.



Обновлен 08 сен 2018. Создан 05 сен 2018



 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату