Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Настоятель храму взяв участь в урочистій присязі рятувальників
4 вересня 2018 року, з благословення єпископа Кропивницького і Голованівського Марка, секретар єпархіального Управління прот. Іван Шубин взяв участь в урочистій присязі на вірність українському народові, випускників навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області.

Привітати рятувальників прибув начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк.

15 слухачів курсів пройшли первинну професійну підготовку за професією «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу». За час проходження навчання слухачі набули достатнього професійного досвіду, що дозволяє їм приступити до виконання службових обов’язків у пожежно-рятувальних підрозділах Кіровоградської області.

Лави рятувальників поповнили гідні товариші по службі, серед яких сьогодні присягнули служити своєму народові також учасники антитерористичної операції на сході країни: Вовкодав Олександр, Капінус Володимир, Кирилюк Олександр, Ложенко Віталій.

Звертаючись до новобранців, Віталій Миронюк побажав їм достойно нести звання бійця Служби порятунку, належно виконувати покладені на них обов’язки та оберігати співвітчизників від природних стихій і техногенного лиха. А крім того – шанувати й підтримувати традиції, які склались у Кіровоградському гарнізоні.

Протоієрей Іван звершив молебень перед початком доброї справи та звернувся до присутніх з повчальним словом.

"Кожна людина у своєму житті стоїть перед вибором професії. І Якщо задати собі питання, яка професія є найкращою, то напевно найкращою є та, яку любиш, і до якої лежить серце. Звичайно, що в кожній професії є свої склпднощі, але якщо людина любить її, якщо вона з щирим серцем виконує те, що вимагає її обов'язок, то ці складнощі вона долає легше.

Так само і ви в певний час зробили вибір стати рятувальниками.

Професія рятувальника є почесною, але в той же час дуже небезпечна. Тому бажаю вам натхнення, незламності духу та мужності в нелегкій щоденній службі. Міцного здоров'я, добробуту, наснаги та подальших успіхів у вашій роботі!

І найголовніше Божої допомоги Вам у вашому жертовному служінні!”

 

За матеріалами: ДСНС у Кіровоградській області.Создан 05 сен 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату