Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому вшанували пам'ять загиблих захисників
14 вересня 2018 року, у Кропивницькому на Алеї Слави Рівнянського кладовища відбулась заупокійна літія за загиблими спецпризначенцями, які віддали своє життя за Україну – капітаном Олегом Кулигіним та старшим лейтенантом Євгенієм Подолянчуком.

З благословення єпископа Кропивницького і Голованівського Марка, заупокійну літію звершив настоятель храму прот. Іван Шубин у співслужінні з прот. Рафаїлом Сьораком.

В цей день вшанувати загиблих зібрались спецпризначенці, волонтери та рідні воїнів.

Після молитви священик звернувся до присутніх з повчальним словом.

"Дорогі браття і сестри, у Старому Завіті, у другій книзі Маккавеїв розповідається про те, що Юда Маккавей після перемоги над ворогами просив, щоб молилися за померлих, тих які загинули у бою: “Бо це свята і спасенна думка молитися за померлих, щоб вони очистились від своїх гріхів”( 2 Мак. 12, 43).

Нашою молитвою ми виявляємо нашу любов, сприяємо тому, щоб ті хто загинув у цій війні, були цілковито звільнені від страждань.

Ми молимось за наших полеглих воїнів, і за всіх померлих тому, що віримо, що вони не зникли, не розчинилися, не пропали. Бо як каже Святе Писання: “Бог не є Богом мертвих, але живих, бо у Нього всі живі» (Лк. 20: 38).

Ми молимось за померлих тому, що віримо, що наша молитва приходить їм на допомогу.

Ми молимось, за померлих, бо знаємо, що любов покриває багато гріхів. А молитва це і є вияв любові.

Тому нехай Господь приймає нашу молитву, і їхній подвиг, і дарує їм Царство Небесне і вічний спокій.

Після молитви присутні на могилу полеглого Героя Олега Кулигна поклали квіти.

 

Фото: gre4ka.info.Создан 18 сен 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату