Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Храмове свято у Івангороді
21 вересня 2018 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, на запрошення настоятеля храму с. Івангород Олександрівського району свящ. Миколи Макогіна, прот. Іван Шубин відвідав дану парафію та взяв участь у святковому богослужінні.

Очолив богослужіння єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, який в цей день з пастирським візитом  відвідав громаду.

На порозі храму владику зустріли маленькі парафіяни, які привітали свого архієрея віршами та вручили йому запашний коровай й букет квітів.

Під час літургії з владикою співслужили: прот. Іван Шубин, настоятель монастиря прп. Феодора Студита ієром. Феоктист (Майстренко), прот. Рафаїл Сьорак, настоятель парафії свящ. Микола Макогін, дияк. Олександр Кожухар та дияк. Іван Дяченко.

В кінці літургії єпископ Марк виголосив проповідь та привітав парафіян храму зі святом.

Також, з нагоди 5-річного ювілею храму, владика Марк відзначив благодійників та парафіян медалями "За жертовність і любов до України" та єпархіальними грамотами.

По завершенні Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму під час якого священнослужителі окропили всіх освяченою водою.Создан 23 сен 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату