Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому відбулись проводи юнаків на військову службу
10 жовтня 2018 року єпископ Кропивницький та Голованівський Марк та настоятель храму прот. Іван Шубин взяли участь в урочистих проводах призовників, які відбулись нa території Кіровогрaдського облaсного військового комісaріaту.

У зaхoді також взяли участь кеpівництвo oблaсті, poдичі тa дpузі пpизoвників, вeтepaни й учaсники AТO.

Цього дня з Кіровоградського обласного збірного пункту були відправлені у війська призовники, для проходження строкової військової служби.

Розпочалися урочистості з виконання Державного Гімну України, який виконав духовий оркестр 3-го полу спецпризначення.

Після відкриття заходу запрошені гості привітали призовників зі вступом на строкову службу.

З вітальним словом до новобранців також звернувся єпископ Марк, який благословив їх на відповідальне служіння та окропив всіх освяченою водою.

В кінці заходу солісти Кіровоградської філармонії подарували присутнім музичні вітання.

 

Як зазначив військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату полковник Ярослав Кучер, в рамках осіннього призову на строкову військову службу з Кіровоградщини має відправитись до Збройних Сил України та інших військових формувань 710 юнаків віком від 20 до 27 років. Також він зазначив, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в Донецькій та Луганській областях не залучаються.Создан 10 окт 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату