Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому завершено перший етап будівництва Петропавлівського храму
24 вересня 2018 року для парафіян релігійної громади Первоверховних апостолів Петра і Павла м. Кропивницького настав радісний та довгоочікуваний день! Розпочалося будівництво храму, перший етап якого тривав до 15 листопада.

За цей час силами громади, благодійників та жертводавців було викопано котлован, траншеї, а також була влаштована залізобетонна підготовка.

Настоятель парафії та громада вдячні всім, хто долучився до цієї богоугодної справи. Дякуємо за фінансову, матеріальну допомогу, фізичну працю та моральну підтримку всім, хто брав участь у будівництві.

Бажаємо Божого благословення всім вашим сім’ям та родинам.

З весни 2019 року планується продовження будівництва. Наступним етапом буде зведення монолітних стін підвального приміщення та його перекриття залізобетонними плитами.

Вкотре просимо всіх небайдужих долучитися до благої справи. Пожертва кожного стане вагомим внеском у розбудові Христової Церкви й у справі спасіння людей, які в майбутньому приходитимуть до цього святого храму.

Наперед дякуємо всім, хто відгукнеться на прохання та допоможе в будівництві Петропавлівського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Кропивницький.

Нехай Боже благословення буде завжди з Вами!


Для всіх бажаючих долучитися до справи відбудови Петропавлівського храму надаємо реквізити, за якими можна здійснити пожертву на будівництво:Релігійна громада УПЦ КП

парафія святих апостолів Петра і Павла

Код ЄДРПОУ 37168380, р/р 26006052916529,

МФО 323583 у ПАТ КБ «ПриватБанк»

м. Кропивницький.Настоятель парафії – протоієрей Іван Шубин.

Тел.: (097) 758-67-70Обновлен 30 ноя 2018. Создан 27 ноя 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату