Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Відбулось засідання єпархіальної ради
11 грудня 2018 року у приміщенні Управління Кіровоградської єпархії відбулось засідання єпархіальної ради.

Преосвященний єпископ Марк поінформував членів ради про стан надання Томосу Православній Церкві України, очікуваний архієрейський собор УПЦ КП, що відбудеться 13 грудня у м. Києві та об’єднавчий Собор, що відбудеться 15 грудня 2018 року в храмі Святої Софії м. Києва.

Також владика Марк розповів про отриманий лист від Його Всесвятості Патріарха Константинопольського Варфоломія, запрошення на об’єднавчий Собор зі створення в Україні Помісної Православної Церкви та його орієнтовний регламент.

Також виступили: прот. Іван Шубин, який повідомив, що відповідно до рішення єпархіальних зборів від 10 серпня 2018 року (протокол № 2/2018, п. 4) єпархіальній раді делеговано формування делегації від Кіровоградської єпархії УПЦ КП на об’єднавчий Собор зі створення в Україні Помісної Православної Церкви та прот. Ігор Стецюк з пропозицією сформувати делегацію на об’єднавчий Собор у такому складі: преосвященний Марк (Левків), єпископ Кропивницький і Голованівський, прот. Рафаїл (Руслан) Ігорович Сьорак та Бабенко Олег Олександрович.

Тож, в кінцевому варіанті єпархіальною радою прийнято рішення, відповідно до листа Святійшого Вселенського Патріарха Варфоломія та за рішенням єпархіальних зборів від 10 серпня 2018 року (протокол № 2/2018, п. 4), сформувати делегацію на об’єднавчий Собор, що відбудеться 15 грудня 2018 р. в м. Києві в храмі Святої Софії у такому складі: преосвященний Марк (Левків), єпископ Кропивницький і Голованівський, прот. Рафаїл (Руслан) Ігорович Сьорак та Бабенко Олег Олександрович.Обновлен 16 дек 2018. Создан 14 дек 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату