Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницьуому відбулась акція "Молюсь за тебе Україно"
11 грудня 2018 року, на Соборній площі м. Кропивницький відбулась обласна молодіжна акція «Молюсь за тебе, Україно!». Учасниками стали студенти закладів освіти, а також члени молодіжних релігійних та громадських організацій області.

Метою заходу було єднання громади заради миру в Україні.

З благословення єпископа Кропивницького і Голованівського Марка, у заході взяв участь настоятель храму прот. Іван Шубин. Священик звернувся до присутніх зі словом та прочитав молитву за Україну.

"Переживаємо трагічні і водночас великі дні. Ці дні великі, бо в них ми по новому відкрили для себе нашу державу, нашу владу та власний народ. Ці дні великі, бо сповнені трагізмом, позначені терпінням, і навіть смертю молодих невинних людей. Ці дні великі, бо саме в них народжується наше майбутнє. 

Постає питання: хто в нинішніх обставинах є тими людьми, які відповідають за справді історичні результати - це наша молодь. Молодь, яка добре вчиться, яка мріє про моральне суспільство і готова працювати і навіть жертвувати собою для досягнення всенародного блага. За що слід подякувати їхнім батькам та вчителям, які добре їх виховали і наставили на правильну дорогу.

Тому молімося за нашу молодь, за наших воїнів, за на Неньку Україну, і пам’ятаймо, що молитва є запорукою якісних змін та запорукою нашої перемоги".

Завершився захід духовним гімном України "Боже великий, єдиний".

 Создан 18 дек 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату