Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому попрощались із загиблим захисником України
17 грудня 2018 року у м. Кропивницькому прощалися із учасником Операції Об’єднаних Сил, командиром відділення 1-го десантно-штурмового взводу 3-го десантно-штурмового батальйону військової частини С 9832 Віктором Куроп’ятником, який загинув минулої п’ятниці в Донецькій області в зоні проведення ООС.

Чин похорону, який відбувся біля дому загиблого, відслужив прот. Рафаїл Сьорак.

Заупокійну літію на кладовищі за загиблим звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. З владикою співслужили секретар єпархіального Управління прот. Іван Шубин та прот. Рафаїл Сьорак.

Насамкінець архієрей виголосив жалобну промову, у якій, зокрема, сказав: «Кожен з нас має великий дар від Бога - життя, але кожен розпоряджається ним, як вважає за потрібне. Хтось як той талант із притчі закопує в землю, проживає беззмістовно, губить його через шкідливі звички, витрачає його надаремно. А хтось цей талан розвиває, ним служить своєму ближньому, а є і ті, хто жертвують свій талант, життя, на благо іншим. Серед них і Віктор. Спочатку він присвятив своє життя своїм рідним, а тепер ще й кожному з нас. Найбільше бажаю, щоб Господь дав мудрість нам зрозуміти, наскільки важлива ця присвята, наскільки це великий дар, який ми отримали».

Віктор Куроп’ятник народився 16 листопада 1973 року в Аджамці. У 2015 році був мобілізований на військову службу до Збройних Сил України. Служив на посаді командира десантно-штурмового відділення десантно-штурмової роти 501 окремого батальйону морської піхоти. Після демобілізації працював у ТОВ «Агро Трейд».

Із жовтня 2018 року Віктор Куроп’ятник проходив службу за контрактом в ЗСУ на посаді командира відділення 1 десантно-штурмового взводу 8 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини С 9832.

Загинув воїн 13 грудня від кулі снайпера в районі проведення операції об’єднаних сил. Без батька залишилися троє дітей.

Героя поховали на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.


Фото: gre4ka.infoСоздан 18 дек 2018 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату