Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому вшанували учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого, Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, мужніх воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу.

У заході взяли участь ветеpани-інтеpнаціоналісти, пpедставники міської та обласної влади, гpомадські активісти та небайдужі містяни.

Учасники бойових дій та громадськість міста пам’ятною ходою пройшли від площі Героїв Майдану до пам'ятника “Воїнам- інтернаціоналістам усіх поколінь”.

Світлу пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів присутні вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів.

На завершення церемонії секретар управління Кропивницької єпархії Православної Церкви України Іван Шубин відслужив поминальну літію за воїнами, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку на території інших держав.

Після молитви священик подякував ветеранам за їхнє служіння.

"Сьогодні ми зібралися для того, щоб віддати шану воїнам, які ризикуючи своїм життям, чесно й мужньо виконували свій військовий обов’язок у різних країнах. Тому схиляємо голови перед тими, хто на жаль не повернувся додому.

Сьогодні доля вкотре перевіряє українців на міцність. І як тільки державі ставало важко, воїни-афганці першими підставили своє плече, і на Сході країни проявили мужність та героїзм.

Щиро дякуємо вам за незбориму силу духу, за героїзм, за вистраждане та звершене. Ви завжди будете яскравим взірцем для юнаків, які сьогодні виконують священний обов’язок, захищаючи нашу Батьківщину.

Честь вам і слава, шановні ветерани Афганістану! А загиблим вічна пам’ять та вічний спокій".

 

Фото: gre4ka.infoОбновлен 19 фев 2019. Создан 18 фев 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату