Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Бобринці спорудять пам'ятник Героям та патріотам України
4 квітня 2019 року у Бобринці на площі Незалежності відбулася молитва на початок доброї справи під час якої було освячено місце під зведення майбутнього пам’ятника Героям та патріотам України.
Очолив молитву єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. З владикою співслужили: секретар єпархіального Управління прот. Іван Шубин, благочинний Бобринецького району прот. Ігор Стецюк, ієромонах Феоктист (Майстренко), свящ. Володимир Ткаченко та диякон Микола Онисько.

Участь в заході взяли також представники від органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці, волонтери та жителі Бобринеччини.
Звертаючись до присутньої громадськості єпископ Марк наголосив на вагомості спорудження монументу, який покликаний увіковічнити безсмертний подвиг тисячі воїнів, що віддали своє життя за мир та спокій в Україні. Закликав всіх охочих приєднатися до зведення пам’ятника та подякував тим людям, що працюють над його спорудженням.
Завершилося освячення монументу благословенням та окропленням святою водою присутніх.Обновлен 22 апр 2019. Создан 09 апр 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату