Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У міськраді Кропивницького провели нараду щодо відзначення Великодніх свят
17 квітня 2019 року, у міській раді Кропивницього під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова відбулося засідання комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Участь у роботі комісії взяв міський голова Кропивницького Андрій Райкович, представники виконавчих органів влади, керівники комунальних підприємств, священнослужителі, керівники релігійних громад міста.

Великодні свята у Кропивницькому завжди велелюдні, а служби в Храмах проходять за участі великої кількості вірян, а тому підготовка до Великодня є справою надзвичайно важливою і відповідальною. Сьогодні, Андрій Райкович звернувся до керівників правоохоронних органів, аби ті забезпечили тісну комунікацію з керівниками релігійних громад, з настоятелями храмів щодо дотримання громадського порядку у святкові дні, адже спокій і безпека людей – найголовніше.

У свою чергу, Андрій Табалов запевнив – міська рада зробить все від неї залежне, щоб Великодні свята місто зустріло спокійно і без надзвичайних подій.

Комісія також рекомендувала   забезпечити 28 квітня біля храмів, де потоки людей будуть масовими, чергувати карет «швидкої допомоги», аби, в разі необхідності терміново надавати необхідну медичну допомогу.

А от на площі перед міською радою, як і торік буде облаштована  Великодня арка і  фотозона. До інсталяції цього року додадуться новинки - дві великі писанки.

 

За матеріалами: kr-rada.gov.uaСоздан 22 апр 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату