Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ
28 квітня 2019 року Свята Православна Церква святкує найвеличніше свято – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

У ніч з 27 квітня на 28 квітня в храмі святих апостолів Петра і Павла було звершено святкові богослужіння: опівнічна, Пасхальна утреня, часи та Божественна Літургія свт. Івана Золотоустого.
Богослужіння очолив настоятель храму прот. Іван Шубин у співслужінні зі свящ. Григорієм Полтавськм.
27 квітня о 23:00 год. перед Плащаницею Спасителя у храмі розпочали читати Книгу Діянь святих Апостолів, а о 23:40 розпочалась відправа опівнічної.
Опівночі духовенство та парафіяни храму під спів ,,Воскресіння Твоє, Христе Спасе...” вийшли на подвір’я, де перед вхідними дверима храму отець-настоятель розпочав Пасхальну Утреню.
Після входу духовенства та вірян до храму продовжилась відправа утрені.
Після Пасхального канону прот. Іван Шубин зачитав Огласительне слово на Святу Пасху свт. Іоана Золотоустого.
По завершені Великодньої утрені, богослужіння продовжилося співом Пасхальних часів та Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого.
Після прочитання Євангелія настоятель зачитав Пасхальне послання до пастви Блаженнійшого  митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

Після заамвонної молитви  о. Іван, за церковною традицією, звершив молитву на благословення артоса.
По завершенні Літургії настоятель зачитав Пасхальне послання Преосвященнійшого  єпископа Кропивницького і Голованівського Марка та привітав парафіян з Великоднем:

Від так богослужіння продовжилось на фундаментах майбутнього храму де до 8:00 звершувалось освячення пасок та іншої поживи, принесених вірянами у великодньому кошику.

Також о 7.30 представник офіційної делегації Православної Церкви Українини Олександр Володимирович Горбунов доставив до храму благодатний вогонь, який вночі делегація привезла з Єрусалиму.

 

БІЛЬШЕ ФОТО - ТУТ!Создан 30 апр 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату