Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Богослужіння у неділю всіх святих землі Української
30 червня 2019 року, у неділю всіх святих, у храмі святих землі Української апостолів Петра і Павла було звершено Божественну літургію. Напередодні воскресного дня, у суботу, відбулось вечірнє богослужіння.

Звершив богослужіння настоятель храму прот. Іван Шубин.

В кінці богослужіння священник виголосив проповідь.

"Кожен народ має своїх святих, яких ставить у приклад для наслідування. Велике число заслужених мужів та жінок має і наша Свята Православна Церква, для якої вони трудились, жертвували своє майно, життя і працю. Це сонм великих подвижників, учителів, проповідників, мучеників, які своїм життям залишили іншим гідний приклад для наслідування. Тому ми сьогодні віддаємо належну шану всім знаним і незнаним святим, заслуги яких знає тільки Бог.

Ми приділяємо їм особливу увагу тому, що своїми подвигами засвідчили, що український народ був і зараз є здатний трудитися для Божої слави. Імена таких святих записані золотими літерами на небі та в історії нашого народу. Тому нашим прямим обов’язком є пишатися ними, возвеличувати їхні подвиги й наслідувати їхні чесноти та їхню святість.

“Свій національний Хор Святих – це найміцніша основа кожної нації, бо коли міцна духовна основа тоді і міцна нація”, - писав митрополит Іларіон (Огієнко).

Тому докладаймо усіх зусиль до того, щоб з Божою допомогою подолати все гріховне, що відділяє нас від Творця і Його всеосвячуючої благодаті. Стараймося, з властивою всім святим християнською любов’ю до Бога і ближніх, до кінця чесно і сумлінно виконувати те, до чого кожен з нас покликаний волею Божою, а Божественна благодать Святого Духа, за молитвами всіх святих землі української нехай допомагає нам проходити шлях земного життя в святості, благочесті та чистоті".Создан 30 июн 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату