Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Храмове свято Петропавлівської парафії
12 липня 2019 року, у день пам’яті святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, з нагоди престольного свята, у тимчасовому  храмі Петропавлівської парафії були звершені наступні уставні богослужіння.

На передодні, 11 липня ввечері, було відслужено 9 час та вечірню з літією, яку звершив  настоятель парафії прот. Іван Шубин.

В сам день свята у храмі були звершені 3 і 6 часи та Божественна літургія, яку очолив прот. Петро Сидора. За богослужінням також молились: настоятель парафії прот. Іван Шубин, благочинний Кропивницького району прот. В’ячеслав Рощин ієром. Феоктист (Майстренко), свящ. Григорій Полтавський, дияк. Олександр Кожухар та дияк. Іван Дяченко.

Після прочитання Євангелія отець Петро виголосив проповідь та привітав парафіян з храмовим днем.

Після заамвонної молитви священнослужителі звершили молебень до Первоверховних апостолів Петра і Павла.

В кінці літургії настоятель привітав усіх зі святом. Окремо привітав отця Петра з іменинами.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну “Боже Великий, Єдиний” та уставним многоліттям під час якого отець Іван окропив усіх присутніх освяченою водою.Обновлен 17 июл 2019. Создан 15 июл 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату