Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Храмове свято Володимирської парафії міста Кропивницького
28 липня 2019 року, Свята Православна Церква вшановує пам'ять святого Рівноапостольного, великого князя Володимира. В цей день своє престольне свято відзначила Свято-Володимирська парафія м. Кропивницького, що по вул. Арсенія Тарковського, 73/5.

З нагоди цієї події, на запрошення настоятеля храму прот. Йосифа Дрекала, парафіяни Петропавлівської громади на чолі з настоятелем прот. Іваном Шубином взяли участь у святковому богослужінні.

Ропочалось свято з Чину освячення води, яке звершив прот. Іван Шубин.

Божественну літургію очолив настоятель храму порт. Йосив Дрекало. З настоятелем співслужили: прот. Іван Шубин, настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії с. Каніж Новомиргородського району свящ. Олег Коваленко та настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Знам'янки свящ. Степан Палько.

Під час богослужіння у храмі молилась велика кількість парафіян на гостей, які прибули разом зі своїми настоятелями розділити радість храмового свята Свято-Володимирської парафії.

Після прочитання Євангелія прот. Олег виголосив проповідь, у якій зосередив увагу на особі Рівноапостольного князя Володимира і його вагомого внеску в історію нашого народу.

В кінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, під час якого священники окропили пристніх освяченою водою.

Завершилось богослужіння молитвою до святого Рівноапостольного князя Володимира.

Отець-настоятель подякував усім за спільну молитву та привітав вірян зі святом.

Прот. Іван Шубин в свою чергу подякував отцю Йосифу за запрошення та привітав громаду з храмовим днем, а також передав слоава привітання від керуючого Кропивницькою єпархією єпископа Кропивницького і Голованвського Марка.

Завершились урочистості святковою трапезою.

Обновлен 30 июл 2019. Создан 29 июл 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату