Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


В обласному центрі відкрили пам'ятну дошку воїну УПА
23 серпня 2019 року, в День державного прапора України в обласному центрі на фасаді багатоповерхівки по вулиці Михайлівська, 9, відкрили меморіальну дошку воїну Української повстанської армії, почесному громадянинові м. Кропивницького – Семену Сороці.

Семен Климович Сорока був зв'язковим Української повстанської армії за що відбував термін у таборах для політв'язнів. Був організатором і учасником численних акцій протесту, голодувань,  був провідником українського національно-демократичного визвольного руху. У вересні 2018 року Семену Климовичу Сороці було присвоєне звання Почесного громадянина міста Кропивницького (посмертно).

Відкриття дошки відбулося за участі керівництва міської ради, облдержадміністрації, громадських організацій, воїнів АТО, духовенства, громадськості, а також сина Григорія, доньки Людмили та онуків патріота Марії й Олени.

На завершення заходу єпископ Кропивницький і Голованівський Марк у співслужінні прот. Івана Шубина та прот. Рафаїла Сьорака звершив заупокійну літію та освятив меморіальну дошку.


Фото: gre4ka.info

Відкриття дошки відбулося за участі керівництва міської ради, облдержадміністрації, установ, духовенства, громадськості, а також сина Григорія, доньки Людмили та онуків патріота Марії й Олени.Создан 26 авг 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату