Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому ходою вшанували загиблих захисників України
29 серпня 2019 року, у п'яту річницю розстрілу українських воїнів під Іловайськом, які виходили з оточення “зеленим коридором путіна”, у Кропивницькому відбулася  акція «Іловайськ. Пам’ятаємо».

Кілька тисяч учасників заходу пройшли від площі Героїв Майдану до меморіального комплексу «Фортечні вали». На чолі колони рухалась військова техніка, ветерани війни на сході, які тримали в руках прапори різних бригад та батальйонів, полковий оркестр.

Учасники акції «Іловайськ. Пам'ятаємо» вшанували всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, поклали квіти до портретів героїв на Алеї Слави.

Також було відслужено заупокійну літію за загиблими у російсько-українській війні. Звершив молитву єпископ Кропивницький і голованівський Марк. З владикою співслужили: прот. Іван Шубин, прот. Рафаїл Сьорак та свящ. Василь Косяченко.Обновлен 03 сен 2019. Создан 31 авг 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату