Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Настоятель парафії взяв участь у відзначенні Дня рятувальника
17 вересня 2019 року керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк та настоятель парафії прот. Іван Шубин взяли участь у відзначенні Дня рятувальника, яке відбулось в будівлі Аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС у Кіровоградській області.

Святкова частина відбулась у гарно прикрашеній залі, де у неформальній обстановці гості та друзі – очільники міста й області, священнослужителі, представники громадськості висловлювали теплі слова подяки на адресу вогнеборців, побажання та вітання.

Свій колектив привітав начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк, який подякував кожному, хто служить українському народові, а також ветеранам та громадянам, що виявили мужність та героїзм, долаючи надзвичайні події і рятуючи чиєсь життя. З нагоди свята були вручені відомчі нагороди та грамоти особовому складу за високий рівень виконання завдань за призначенням. Хвилиною мовчання усі вшанували пам’ять тих, хто поклав власне життя, рятуючи інших.

З вітальним словом до рятувальників звернувся також владика Марк та звершив подячний молебень до Божої Матері на честь Її чудотворної ікони "Неопалима купина".Создан 18 сен 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату