Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Києві відбулось робоче засідання секретарів єпархіальних управлінь ПЦУ
6 грудня 2019 року у Михайлівському Золотоверхому монастирі під головуванням Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбулось робоче зібрання секретарів та працівників канцелярій управлінь єпархій Православної Церкви України.

Метою зустрічі було покращення комунікації між єпархіальними управліннями та обговорення питання підготовки річних звітів про діяльність єпархій.
На початку зібрання до присутніх з вітальним словом звернувся Блаженніший Митрополит Епіфаній. Предстоятель розповів про події, які останнім часом відбувалися в житті Православної Церкви України, зокрема про рішення Священного Синоду, який відбувся напередодні.
Торкнувшись теми стосунків Православної Церкви України з іншими Православними Церквами, Блаженнійший Владика наголосив: «Немає жодних сумнівів, що нас визнають усі помісні Православні Церкви світу. І щоби наша Церква була гідною цієї довіри ми маємо бути сильні. Ми маємо добросовісно працювати для розбудови Церкви кожен на своєму місці».
Переходячи до основної теми зустрічі, Його Блаженство зазначив, що оскільки до Православної Церкви України увійшли представники трьох гілок українського Православ’я, і кожна структура мала свої традиції звітності, їх потрібно уніфікувати. Тому впродовж зустрічі представники єпархій матимуть змогу розглянути зразок річного звіту, підготовленого Секретаріатом Священного Синоду спільно з канцелярією Київської Митрополії, та поділилися власним досвідом. У майбутньому, як сказав Митрополит Епіфаній, такі зустрічі стануть регулярними аби секретарі та працівники канцелярій могли ефективніше виконувати свою роботу.
Далі зустріч проходила під керівництвом головного секретаря Священного Синоду митрополита Вінницького і Барського Симеона та секретаря Київської Митрополії архієпископа Вишгородського Агапіта. Свої зауваження та пропозиції в ході роботи висловлював митрополит Львівський Макарій.
Кропивницьку єпархію представляв секретар єпархії протоієрей Іван Шубин.


За матеріалами прес-служби Вінницько-Барської єпархії ПЦУСоздан 11 дек 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату