Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Настоятель парафії благословив випускників навчального пункту ДСНС
17 грудня 2019 року настоятель парафії прот. Іван Шубин взяв участь в урочистій присязі на вірність українському народові випускників навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Кіровоградській області, які здобули професію машиніста насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу.

Робота машиніста насосних установок пожежно-рятувального транспорту передбачає сильні фізичні навантаження при ліквідації НП та НС, тому під час навчання слухачі серйозно займались не лише фаховою, але й фізичною підготовкою. За три місяці навчання слухачі здобули професійний досвід, а також зміцнили відповідні психологічні якості, адже майбутня професія пов’язана з ризиком для життя, необхідністю приймати важливі рішення та працювати у команді.

Кільком слухачам в житті вже довелось зіткнутись із небезпекою, високою відповідальністю та ризиком для життя – мова йде про учасників АТО/ООС, які наразі поповнили лави Кіровоградського гарнізону – Бричка Микола, Виризуб Віталій, Шаптибой Сергій, Черкасенко Сергій. А ще один слухач – Фоменко Олександр є продовжувачем династії – члени його родини також рятувальники.

Після складення присяги на вірність українському народові, священник помолився за випускників, побажав їм Божого благословення у служінні та окропив всіх присутніх освяченою водою.Создан 18 дек 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату