Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У Кропивницькому попрощались із загиблим на сході України Василем Лісіциним
20 грудня 2019 року у Кропивницькому попрощались із старшим солдатом Василем Лісіциним, який загинув від кулі снайпера 17 грудня поблизу Мар'їнки.

Віддати останню шану полеглому Герою прийшли кілька сотень кропивничан, керівництва області та міста, волонтери, військові побратими.

Чин похорону, біля дому, звершив прот. Рафаїл Сьорак.

На Рівнянському кладовищі звершив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. З владикою співслужили секретар єпархіального управління прот. Іван Шубин.

Після похорону архієрей виголосив жалобну промову:

"Ми зібрались у цьому святому для нас місці, щоб подякувати нашому герою. Герою України. До чого подібне наше життя? Це як гостинний двір, де кожен подорожуючий облаштовує собі місце для нічлігу. Хтось поселився в комфортних умовах, хтось спить на підлозі. Але приходить світанок, і ми всі піднімаємось, беремо свої пожитки і рухаємось далі. Цими пожитками є чесноти, а не майно і багатство. Гідність, надія, милосердя та інші загальнолюдські цінності. І ось наш дім, цей гостинний двір, ворог підпалив. І багато людей кинулися гасити пожежу, щоб полум'я вбивств, безправ'я і руйнації не знищило його. Хтось в цей момент допомагав, хтось - облаштовував побут далі, хтось - думав, що можна вкрасти. А Василій і його побратими гасили полум'я війни".

 

Фото: kr-admin.gov.ua.Создан 25 дек 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату