Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Архієрейське богослужіння у Свято-Володимирському храмі м. Кропивницького
22 грудня 2019 року, у 27-му неділю після П'ятидесятниці та в день, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, настоятель парафії прот. Іван Шубин взяв участь в архієрейському богослужінні, яке відбулось у Свято-Володимирівському храмі м. Кропивницького.

Очолив Божественну літургію керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Під час богослужіння з архієреєм співслужили: настоятель храму Рівноапостольного князя Володимира прот. Йосиф Дрекало, прот. Іван Шубин, прот. Василь Кутний, прот. Степан Палько, ієром. Феоктист (Майстренко), свящ. Петро Гафич та дияк. Іван Дяченко.

В кінці літургії владика Марк виголосив проповідь та привітав парафіян з недільним днем.

Після проповіді, архієрей з духовенством звершили заупокійну літію за загиблими у російсько-українській війні.

Також, владика в цей день відзначив парафіян Володимирської парафії єпархіальними грамотами.

Такою ж грамотою на знак благословення і за старанні труди у славу Святої Церкви Христової та заслуги у розбудові Православної Церкви України на Кіровоградщині було відзначено парафіянку нашої Петропавлівської громади Анну Володимирівну Дядечко, яка в цей день відзначає іменини та День народження.

Завершилось святкове богослужіння духовним гімном "Боже великий, єдиний..."

 

Фото: http://uaoc.kr.ua

Создан 27 дек 2019 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату