Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Архієрейське богослужіння у 30-ту неділю після П'ятидесятниці
12 січня 2020 року, у неділю 30-ту після П’ятидесятниці, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав Петропавлівську парафію/

Владика очолив богослужіння, за яким з ним співслужили: секретар єпархіального управління та настоятель храму прот. Іван Шубин, свящ. Григорій Полтавський, свящ. Петро Гафич, диякон Олександр Кожухар та диякон Віталій Гриценко.

По завершенні Божественної літургії єпископ Марк виголосив проповідь та привітав парафіян з недільним днем.

Також владика Марк, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія, за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом нагородив Митрополичою грамотою з відзнакою диякона Олександра Кожухаря. Митрополичою грамотою також був відзначений парафіянин храму Микола Іванович Супрун.

Настоятель парафії прот. Іван Шубин в свою чергу подякував архієрею за візит та привітав єпископа Марка з іменинами, які він відзначив напередодні 11 січня.

Завершилось богослужіння духовним гімном “Боже Великий, Єдиний...”

 

Фото: Олександр Козловський

 

БІЛЬШЕ ФОТО - ТУТ!Обновлен 16 янв 2020. Создан 13 янв 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату