Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Храмове свято в Чернівецькому Національному Університеті
12 лютого 2020 року, в день пам'яті трьох великих вселенських учителів і святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, настоятель парафії прот. Іван Шубин взяв участь у святковому богослужінні з нагоди пристольного свята Чернівецького Національного Університету.

Очолив Божественну літургію архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман. Йому співслужили: архієпископ,  Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарнський Гавриїл, настоятель храму протоієрей Миколай Щербань, викладачі і випускники богословського факультету та запрошене духовенство, серед якого були представники духовних шкіл Помісної Православної Церкви.

Під час літургії архієпископ Герман рукоположив у сан пресвітера протодиякона Миколу Остаповича. Архієпископ Нестор рукоположив у сан диякона випускника ЧНУ магістра богослів’я Євстафія Роя.

Після заамвонної молитви духовенство звершило молебень до трьох святителів.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся архієпископ Герман, який привітав керівництво, викладачів та студентів факультету зі святом та подякував архіпастирям і духовенству за спільне богослужіння.

Завершилося урочисте богослужіння уставним многоліттям.Создан 18 фев 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату