Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді
22–23 лютого 2020 року у Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

З’їзд було організовано Управлінням у справах молоді Православної Церкви України, яке очолює архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Від Кропивницької єпархії у з'їзді взяли участь настоятель парафії прот. Іван Шубин, диякон парафії святих Апостолів Петра і Павла с. Першотравневе Долинського благочиння та іподиякон храму Апостола Андрія Першозваного Дмитро Максименко.

Перший день заходу, який пройшов у приміщенні креативного простору «Izone» (одна з ревіталізованих будівель Київського суднобудівного заводу), відвідав та благословив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Його Блаженство звернувся до присутніх із вітальним першосвятительським словом.

«Час юності та молодості – це час пошуку істини, пошуку свого місця в житті, час набуття досвіду – як позитивного, так і негативного. Тож слова Божі нехай будуть дороговказом у цих бурхливих водах життя, у боротьбі зі спокусами, у пошуках відповіді на важливі питання.  Часом може закрадатися думка, що лише з віком та набуттям життєвого досвіду можливе пізнання Божого закону, що це – уділ для старших, або й навіть для похилих віком. Однак насправді слово Боже спрямоване до кожної людини вже і зараз – незалежно від всіх зовнішніх обставин її буття, в тому числі від віку», – зокрема сказав Предстоятель.

«Ви, дорога православна українська молоде – вже є Церква! Часто кажуть, що «молодь – це майбутнє», і частково це дійсно так. Але в житті Церкви ви, молодь, є також і її сучасність – бо і Церква для вас це не майбутнє, а сучасність! Виконання заповідей, втілення їх у щоденному житті, будування дому свого спасіння – це не щось, що буде вами завершуватися колись потім, у зрілому віці, але це справа, яку ви маєте робити і робите тепер. Тож об‘єднаймо наші зусилля, досвід багатьох поколінь Церкви і натхнення юності. Будьте відкриті для Бога і Церкви, а наша Помісна Українська Православна Церква – відкрита до вас і для вас», – підсумував Митрополит Епіфаній.

На події також були присутні заступник Міністра культури, молоді та спорту України Олексій Сівірін і начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Марія Карчевич.

Завершився перший день з'їзду всенічним богослужінням у Свято-Михайлівському монастирі.

23 лютого, у другий день з’їзду, православна молодь з усієї України зібралася на Божественну літургію, яку очолив митрополит Епіфаній.

Після обіду в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся святковий концерт, урок старовинних українських танців (проект «Вайрон» Валерія Гладунця) та зустріч зі спеціальним гостем – відомим артистом Dzidzio (Михайлом Хомою).Создан 26 фев 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату