Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Пасхальне богослужіння
19 квітня 2020 року Свята Православна Церква святкує найвеличніше свято – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

У ніч з 18 квітня на 19 квітня в храмі святих апостолів Петра і Павла було звершено святкові богослужіння: опівнічна, Пасхальна утреня, часи та Божественна Літургія свт. Івана Золотоустого.
Богослужіння звершив настоятель храму прот. Іван Шубин.
18 квітня о 23:00 год. перед Плащаницею Спасителя у храмі розпочали читати Книгу Діянь святих Апостолів, а о 00:00 розпочалась відправа опівнічної.
О 1:00 настоятель  та парафіяни храму під спів ,,Воскресіння Твоє, Христе Спасе...” у притворі храму розпочали Пасхальну Утреню.
Після Пасхального канону прот. Іван Шубин зачитав Огласительне слово на Святу Пасху свт. Іоана Золотоустого.
По завершені Великодньої утрені, богослужіння продовжилося співом Пасхальних часів та Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого.
Після прочитання Євангелія настоятель зачитав Пасхальне послання до пастви Блаженнійшого  митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

По завершенні Літургії настоятель зачитав Пасхальне послання Преосвященнійшого  єпископа Кропивницького і Голованівського Марка та привітав парафіян з Великоднем.

Від так богослужіння продовжилось освяченням пасок та іншої поживи, принесених вірянами у великодньому кошику, яке закінчилось о 9:00.

 Создан 21 апр 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату