Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


У м. Долинська освячено хрест на місці де буде збудовано храм
9 липня 2020 року, у 9-ту неділю після П'ятидесятниці та день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона настоятель парафії прот. Іван Шубин взяв участь у святковому богослужінні у с. Першотравневе Долинського району, яке очолив керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

З владикою цього дня також спіслужили: благочинний Долинського району прот. Олег Оніка, настоятель храму свящ. Віталій Сєдов, свящ. Андрій Залуцький, свящ. Дмитро Малетич та дияк. Іван Дяченко.

Під час богослужіння владика Марк нагородив провом носіннія Набедреника священника Дмитра Малетича та диякона Віталія Кузьменка правом носіння подвійоного ораря.

По завершенні літургії архієрей виголосив проповідь та привітав парафіян та гостей з недільним днем.

Також владика, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив будівничого храму Петра Омеляновича Костючка митрополичою грамотою.


Після богослужіння єпикоп Марк відвідав м. Долинську і разом з духовнством освятив хрест де в майбутньому буде збудовано храм на честь святого Великомученика і цілителя Пантелеймона.

До молитви також долучились голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко, міський голова Віра Василівна Тернавська та активна громада міста, яка вболіває за розбудову Православної Церкви України у своєму місті.

Олександр Анатолійович та Віра Василівна привітали долинчан з історичною подією та відзначили важливість храму Помісної Української Церкви для міста Долинська.Создан 10 авг 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату