Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Урочиста Академія з нагоди 29-ї річниці Незалежності
29 серпня 2020 року, у конференц-зал Кіровоградської облспоживспілки відбулася урочиста Академія присвячена 29-й річниці Незалежності України, організована БО "Центрально-Українська Православна Духовно-Соціальна Академія", Чорноморським Козацьким Військом та Суверенним Християнським Лицарським Орденом Святого Архістратига Михаїла.
За вагомий внесок у збереження та розвиток духовності в українському суспільстві, жертовне служіння Богу та Україні, козацької відзнакою, орденом Покрови Пресвятої Богородиці, було нагороджено Преосвященного Марка, єпископа Кропивницького і Голованівського.
Протоієрей Іван Шубин, секретар Кропивницької єпархії, був удостоєний лицарсько-козацької відзнаки, ордену Святого Архістратига Михаїла.
Владика Марк у своєму архіпастирському слові наголосив на важливості відродження українських духовних традицій, пізнання справжньої історії рідного краю, любові до Бога та свого ближнього.
З нагоди святкування Дня Незалежності України, за активну громадську позицію, жертовне служіння громаді та Церкві відзнаками ПЦУ було нагороджено:
Перхуна Володимира Григоровича, Вольфа Василя Людвіговича, Нижник Катерину Василівну, Гриценка Василя Павловича, Давиденко Вікторію Анатоліївну, Ламанова Сергія Анатолійовича та Ческидова Дмитра Ігоревича.


Создан 01 сен 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату