Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Урочистості – реквієм з нагоди вшанування пам’яті захисників України
29 серпня 2020 року, в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбулись заходи присвячені Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
В урочистостях взяв участь новопризначений  голова обласної державної адміністрації Андрій Назаренко, міський голова Кропивницького  Андрій Райкович, керуючий Кропивницькою єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, ветерани АТО/ООС та родини загиблих військових.
Під час виступу Владика Марк зазначив, що ворог, стріляючи у наших захисників, потрапляв кулями також у їх матерів і батьків, ранив дітей, нищив цвіт нашого народу.
Його Преосвященство висловив абсолютну впевненість, що наш народ збагачений подвигом захисників, має шанс вистояти, вибороти свою незалежність і здобути процвітаючу країну, де панує справедливість, мир, злагода, єдність, а відтак і добробут.
Під час заходів Преосвященнійший Марк нагородив матерів загиблих героїв-захисників Аллу Кондакову та Світлану Волохову Благословенними грамотами Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого митрополита Епіфанія.


Создан 01 сен 2020 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату