Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький


Відбулись засідання єпархіальної ради та єпархіальні збори
12 січня 2015 року, у приміщенні Управління Кіровоградської єпархії відбулось засідання єпархіальної ради та єпархіальні збори, які очолив керуючий Кіровоградською єпархією єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк.

Під час зборів було обговорено низку питань організаційного та дисциплінарного характеру, вислухано побажання та повідомлення священнослужителів щодо діяльності єпархії, прийнято відповідні рішення. Також було створено два нових благочиння та, у зв’язку з закінченням повноважень членів єпархіальної ради, обрано нових. Єпархіальну раду на 2015-2017 рр. затверджено в такому складі: прот. Юрій Онисько та прот. Ігор Стецюк (за квотою єпархіальних зборів), прот. Рафаїл Сьорак, свящ. Іван Шубин та Бабенко О. О. (за квотою керуючого єпархією).

Також за єпархіальних зборах духовенству було представлено новопризначеного секретаря Управління Кіровоградської єпархії свящ. Івана Шубина.

cerkva-el.com.uaСоздан 10 фев 2015 

ptpl.io.ua: Парафія святих апостолів Петра і Павла м. Кропивницький Cerkva-kr.info: Офіційний веб-сайт Кіровоградської єпархії УПЦ Київського Патріархату